loading
Duygu Bal İtalya`da
Duygu Bal - Fenerbahçe CEV Kupası
Duygu Bal Milli Takım
Duygu Bal Survivor
Duygu Bal Türkiye
Duygu Bal Voleybol

Survivor

SurvivorSurvivor 2014 Ünlüler Takımı yarışmacılarından biri olan Survivor Duygu Bal, Türk voleybolunda efsaneleşen isimlerden biri...

Ünlü oyuncu Tolga Karel, milli futbolcu Ahmet Dursun, milli atlet Merve Aydın, Sabit Kanca tiplemesiyle fırtınalar estiren İsmail Baki, profesyonel futbolcu Serenay Aktaş, oyuncu Eda Özerkan ile oyuncu ve şarkıcı Gökhan Keser`in oluşturduğu Survivor Ünlüler Takımı`nda yer alacak olan Duygu Bal, adını Fenerbahçe`deki başarılarıyla duyurmuş bir sporcu.

1987 yılında Ankara`da dünyaya gelen milli sporcu, voleybola da burada başladı. Vakıfbank Güneş Sigorta altyapısından yetişen Survivor Duygu Bal, Emlak Toki`de oynadıktan sonra 2007-2008 sezonunda Vakıfbank Güneş Sigorta takımına transfer oldu.

Mevkii orta oyunculuk olan Duygu Bal milli formayı yüzden çok kez giymiştir. 2010-2011 sezonunda İtalya A1 Ligi takımlarından Riso Scotti Pavia`ya transfer olmuştur. Yorumcular tarafından ülkemizin gelecek vadeden önemli oyuncuları arasında gösterilmektedir.

Survivor Duygu Bal, genç yaşına rağmen takım arkadaşlarını yönlendirerek takımın performansını artırıp birçok maçın kazanılmasında lider rolü üstlenmiştir. 2011-2012 sezonunda Fenerbahçe`ye transfer olmuştur. Fenerbahçe ile 2012 yılında doğum gününde CEV Şampiyonlar Ligi Şampiyonluğu yaşamıştır. Ayrıca Doha`da düzenlenen Dünya Kulüpler Şampiyonası`nda 3.lük elde eden Fenerbahçe kadrosunda yer almıştır.

Verdiği bir röportajda Survivor için kendisine yeni bir hayat tecrübesi olacağını belirten Duygu Bal, mücadeleci ruhuyla sonuna kadar gideceğini ifade etti.

Başarılarının yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken Survivor Duygu Bal`ın adaya damga vuracak isimlerden biri olması bekleniyor.

Kaynak: http://www.acunn.com/haber/survivor-duygu-bal/133044

24 Şubat 2014 Pazartesi
Etiketler: survivor, survivor 2014, acun, acun medya, duygu, bal, duygu bal, yarışma, voleybol, fenerbahçe, sarı melek, şampiyon